بخش لیزر پرتوان

در کلینیک درد ماهان جدیدترین و موثرترین دستگاه های لیزر پرتوان در بخشی که به منظور این کار در نظر گرفته شده و توسط پزشکان مجربی که آموزش دیده اند جهت دردهای مفصلی – عضلانی و ستون فقرات به کار گرفته می شود . در این کلینیک مجهز به دستگاه لیزر هیرو با قدرت 3000 وات که قدرتمندترین لیزر در درمان درد و التهاب مفاصل و عضلات می باشد است. وجود بهترین تکنولوژی و جدیدترین دستگاه ها به همراه تیم درمانی مجرب راهکار لیزر درمانی را به عنوان روش موفقی در بسیاری از دردهای حاد و مزمن در این کلینیک مطرح نموده است .

استفاده از لیزرها در پزشکی در بخش فیزیوتراپی قدمت زیادی دارند ولی تکنولوژی لیزرهای پرتوان اخیرا به عنوان یک روش درمانی موثر بدون عارضه و منحصر به فرد در درمان دردهای مفصلی – عضلانی و اسکلتی به عنوان یک یک روش موفق کاربرد گسترده ای پیدا کرده است. تاثیر لیزر درمانی در درمان درد با کاهش التهاب و افزایش ترمیم پذیری بافت های عمقی بدن صورت می گیرد که این اثر با ورود فوتون ها یا بسته های انرژی به داخل سلول ها توسط نور لیزر ایجاد می شود . لیزر درمانی با لیزرهای پرتوان هیچ عارضه ای ندارد و موفقیت درمان بستگی به دو عامل دارد :

  1. کاربرد این وسیله توسط پزشک آشنا به علم لیزر درمانی .
  2. استفاده از دستگاه لیزر پرتوان با خروجی مناسب .

انجام لیزر درمانی در بسیاری از دردهای عضلانی اسکلتی میتواند درمان کامل و ساده‌ای را برای بیماران ایجاد نماید. در کلینیک درد ماهان لیزر درمانی توسط تیم پزشکی آشنا به علم لیزر انجام میشود. تعداد جلسات لیزر درمانی بین 4 تا 10 جلسه می‌باشد و طول مدت هر جلسه 10 تا 15 دقیقه است. بیماران حین لیزر درمانی از عینک‌های مخصوص استفاده می‌کنند تا اسیب چشمی ایجاد نشود. پرتو لیزر ازجنس نور خورشید است و لیزر درمانی هیچگونه اثر تخریبی یا درد را ایجاد نمی‌کند. سلامتی در انتخاب این روش درمانی سبب شده تا به راحتی در کودکان هم قابل استفاده باشد. در کلینیک درد ماهان لیزر درمانی در فضای درمانی زیبا و آرام منطبق با استانداردهای بهداشتی با کمترین هزینه انجام می‌شود.