بخش ازون درمانی

ازون درمانی دیسک که با تزریق این گاز به داخل دیسک کمر انجام می شود روش ساده و بدون عارضه ای است که جهت درمان فتق یا بیرون زدگی دیسک کمر مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق این گاز با تغییری که در بافت پروتئوکلیگان داخل دیسک دیسک ایجاد می کند سبب جمع شدن هسته داخلی دیسک و بهبود بیرون زدگی دیسک می گردد . ازون در غلظت های پایین تر در درمان دردها و آرتروز مفاصل ، زانو ، لگن ، و ستون مهره ها کاربرد گسترده ای دارد . این کار با تزریق این گاز تحت بی حسی موضعی به داخل مفصل انجام می گردد در این روش که در انجام آن از سوزن های بسیار ظریفی استفاده می شود ورود ازون سبب ایجاد تغییراتی در داخل مفصل می گردد که نهایتا کاهش التهاب مفصلی و افزایش ترمیم بافت داخل مفصل را به همراه دارد . در 70 درصد موارد بیماران مبتلا به آرتروز ، تزریق این گاز می تواند کاهش درد بهبودی حرکت و عملکرد مفصل را به همراه داشته باشد .

در کلینیک درد ماهان واحد مجزایی برای اوزون تراپی وجود دارد که انجام اوزون تراپی توسط پزشکان مجرب با استفاده از دقیق‌ترین ژنراتور تولید کننده اوزون طبی در شرایط کاملا استریل انجام می‌گیرد. این کلینیک از اولین کلینیک‌های اوزون درمانی در ایران است که بیش از 3000 اوزون تراپی موفق دیسک کمر و بالای 3 سال اوزون تراپی مفصلی را در پرونده کاری خود به ثبت رسانده است.

تزریق ازون جهت درمان دردهای مفصلی خصوصا در بیماران مبتلا به آرتروز زانو روش جدید موثر و بی عارضه ای است که در این کلینیک در بخش مجهزی که به این منظور در نظر گرفته شده انجام می شود . این کار توسط پزشکان مجرب و با پیشرفته ترین ژنراتور ازون تراپی در محیطی کاملا استریل و با کمترین درد انجام می شود. ازون درمانی روش ساده و سالم درمان دیسک کمر و دردهای مفصلی – اسکلتی است که اخیرا مورد توجه زیادی قرار گرفته است. ازون از مولکول های اکسیژن در ژنراتور تولید کننده تولید کننده ازون طبی ساخته می شود و در غلظت های مخصوصی اثرات درمانی متفاوتی را از خود نشان می دهد.